Skip to main content

Šťastie, radosť a úsmev

Dostrim pomáha nielen detským pacientom

Pod značkou Dostrim šijeme a tvoríme už vyše troch rokov. Naše výrobky cestujú po celom svete. Milujeme svoju prácu a do každého vyrobeného kúsku vkladáme veeľa veeľa lásky. Dlhšie sme sa pohrávali s myšlienkou ako posunúť tvorbu na vyššiu úroveň. Napadlo nám, že by bolo výborné, keby dostrimky pomáhali. Pomáhli niekomu, kto pomoc naozaj potrebuje. Dlho sme pátrali a hľadali vhodného adepta. Nakoniec sme si vybrali organizáciu Červený nos Clowndoctors a vymysleli výnimočnú kolekciu, ktorej tvárou sa stal známy slovenský herec Juraj Hrčka.

 

 

Červený nos Clowndoctors je nezisková oganizácia, ktorá prináša smiech a radosť pacientom do nemocníc po celom Slovensku. Realizuje osobitné programy zamerané na deti, seniorov a dospelých pacienotv. Zdravotní klauni formou humoru odpútavajú malých i veľkych pacientov od strachu, napätia a úzkosti, ktoré sú spojené s liečbou a neznámym nemocničným prostredím. Pravidelné návštevy klaunov prispievajú k zlepšeniu psychického, a teda aj celkového zdravotného stavu pacientov.

Pomôž aj ty. Je to úplne jednoduché!

Červený nos Clowndoctors z 80 % financuje svoje aktivity vďaka individuálnym darcom a darkyniam, od ktorých dostáva finančné prostriedky. Preto sme sa aj my rozhodli podporiť tento jedinečný projekt a pomáhať tak ľudom, ktorý to najviac potrebujú. Pomôcť môžeš aj ty. Pri kúpe dostrimky z limitovanej kolekcie DARUJEM pošleme až 50% z predajnej ceny na dobrú vec. Tak neváhaj, poteš seba a daruj šťastie, radosť a úsmev.

Poteš sa kúskom z limitovanej kolekcie DARUJEM

DARUJEM RADOSŤ

Dostrim daruje organizacii cerveny nos vytazok z predaja dostrimiek limitovanej edicie darujem. Na fotke je Juraj Hrcka.

DARUJEM ÚSMEV

DARUJEM ŠŤASTIE