Skip to main content

Po dlhšej dobe (normálne sa hanbím, že to je až toľko) vám opäť prinášam blog zo série ako nosiť vybranú dostrimku na niekoľko spôsobov. Keďže máme leto v plnom prúde, tentokrát som sa rozhodla vytiahnuť a nakombinovať obľúbenú rifľovú dostrimku Lovely s vybranými kúskami môjho letného šatníka.

Nakoľko od posledného blogu ubehlo už dosť času, udiali sa u nás doma nejaké tie mini-pidi zmeny. Tí, ktorí ma sledujete i na Instagrame, ste ich určite postrehli. Áno, pribudol k nám jeden hladný kŕčik, ktorý nám už od júna robí nesmiernu radosť a 24-hodinovú spoločnosť. Občas mi preto na fotkách bude to naše malé M-ko robiť tandemistu, pretože to zatiaľ zvládne aj bez hundrania, papuľovania a odmietania (pozdravujem moju polovičku).

Posledné týždne sa všetky moje outfity skladajú najmä z kúskov, ktoré musia byť pohodlné a hlavne prispôsobené na dojčenie. Takže dookola striedam a rôzne kombinujem kúsky zo šatníka, ktoré spĺňajú tieto, na prvý pohľad, jednoduché požiadavky. Teraz mi dá určite za pravdu nejedna mamička, ak poviem, že to nie vždy ide podľa plánu a preto ani môj šijací stroj veľmi neoddychuje. Spoločne prerábame jeden kúsok za druhým. Ale o tom možno niekedy inokedy…

Do prvého outfitu som zakomponovala môj milovaný kúsok v šatníku a to je madeirová blúzka, ktorú mi ušila šikovná Veronika. Je z veľmi príjemného vzdušného materiálu a napriek tomu, že má dlhšie rukávy dá sa vynosiť aj v tých najhorúcejších dňoch. K nej som si obliekla kraťasy v parádnom ružovom odtieni, na nohy našuchla šľapky, ktoré farebne ladia s dostrimkou a na záver som to doplnila slameným klobúkom, ktorý to celé krásne zvýraznil.

K letu bez pochýb patria šaty. Ja ich teda určite zbožňujem a to vo všetkých možných variantoch. Či sú dlhé, krátke, biele, farebné, košeľové, s gombíkmi alebo na traky. Pre tentokrát som si k rifľovej dostrimke vybrala romantické šaty posiate modrými kvetmi, ktoré som doplnila čiernym opaskom. Obula si biele tenisky na platforme a hybaaaj, môžeme sa ísť kočíkovať bratislavskými uličkami.

Tretia kombinácia je ideálna na posedenie s kamarátmi počas letného večera. Zvolila som dva výrazné kúsky oblečenia. Dlhé, zvonové nohavice vzadu zviazané obrovskou mašľou a krásny čipkovaný top, ktorý určite spoznávate. Áno, je to vrchná časť z môjho svadobného kompletu, ktorý si môžete pozrieť v predchádzajúcom článku. Už vtedy som spomínala, že som chcela niečo, čo využijem aj neskôr a nezapadne v skrini zbytočne prachom. Po niekoľkých mesiacoch som sa do pôvodne svadobného topu opäť zmestila a s radosťou si ho obliekla. Na záver som už len cez plece prehodila rifľovú Lovely, zobrala mojich chlapov a išli sme hľadať vhodnú fotolokáciu.

Prvotný májový plán bol nakombinovať túto dostrimku ešte počas obdobia, keď som behala s bruškom. Nafotiť sme však stihli len dva outfity a tretí zostal ležať v skrini. Na záver vám teda pridávam fotky dvoch pohodlných tehu outfitov s Lovely dostrimkou. Jeden nohavicový a druhový šatový.

K dostrimke LOVELY RIFĽOVÁ nosím:

1 Košeľa – Vivien Mihalish, Kraťasy, klobúk, šľapky – H&M

2 Šaty – H&M, Tenisky – Superga, Opasok – H&M

3 Top – Katarína Vargová, Nohavice – Forever 21, Tenisky – Superga

4 Nohavice – H&M, Košeľa – Mango, Tenisky – Adidas

5 Šaty – ani srnka netuší, Tenisky – Converse

Kočík – Bebetto

Aktuálne si veľmi frčím na kraťasoch s košeľami rôznych strihov a preto zo všetkých kombinácií je u mňa na prvom mieste tá prvá.

A čo ty? Ktorý outfit ti je najbližší?

Majte krásny augustový deň!

Mimi 🙂