Dostrim

Dostrimka trikrát inak #3

By 01/08/2020 No Comments

Po dlhšej dobe (normálne sa hanbím, že to je až toľko) vám opäť prinášam blog zo série ako nosiť vybranú dostrimku na niekoľko spôsobov. Keďže máme leto v plnom prúde, tentokrát som sa rozhodla vytiahnuť a nakombinovať obľúbenú rifľovú dostrimku Lovely s vybranými kúskami môjho letného šatníka.

Nakoľko od posledného blogu ubehlo už dosť času, udiali sa u nás doma nejaké tie mini-pidi zmeny. Tí, ktorí ma sledujete i na Instagrame, ste ich určite postrehli. Áno, pribudol k nám jeden hladný kŕčik, ktorý nám už od júna robí nesmiernu radosť a 24-hodinovú spoločnosť. Občas mi preto na fotkách bude to naše malé M-ko robiť tandemistu, pretože to zatiaľ zvládne aj bez hundrania, papuľovania a odmietania (pozdravujem moju polovičku).

Posledné týždne sa všetky moje outfity skladajú najmä z kúskov, ktoré musia byť pohodlné a hlavne prispôsobené na dojčenie. Takže dookola striedam a rôzne kombinujem kúsky zo šatníka, ktoré spĺňajú tieto, na prvý pohľad, jednoduché požiadavky. Teraz mi dá určite za pravdu nejedna mamička, ak poviem, že to nie vždy ide podľa plánu a preto ani môj šijací stroj veľmi neoddychuje. Spoločne prerábame jeden kúsok za druhým. Ale o tom možno niekedy inokedy…

Do prvého outfitu som zakomponovala môj milovaný kúsok v šatníku a to je madeirová blúzka, ktorú mi ušila šikovná Veronika. Je z veľmi príjemného vzdušného materiálu a napriek tomu, že má dlhšie rukávy dá sa vynosiť aj v tých najhorúcejších dňoch. K nej som si obliekla kraťasy v parádnom ružovom odtieni, na nohy našuchla šľapky, ktoré farebne ladia s dostrimkou a na záver som to doplnila slameným klobúkom, ktorý to celé krásne zvýraznil.

K letu bez pochýb patria šaty. Ja ich teda určite zbožňujem a to vo všetkých možných variantoch. Či sú dlhé, krátke, biele, farebné, košeľové, s gombíkmi alebo na traky. Pre tentokrát som si k rifľovej dostrimke vybrala romantické šaty posiate modrými kvetmi, ktoré som doplnila čiernym opaskom. Obula si biele tenisky na platforme a hybaaaj, môžeme sa ísť kočíkovať bratislavskými uličkami.

Tretia kombinácia je ideálna na posedenie s kamarátmi počas letného večera. Zvolila som dva výrazné kúsky oblečenia. Dlhé, zvonové nohavice vzadu zviazané obrovskou mašľou a krásny čipkovaný top, ktorý určite spoznávate. Áno, je to vrchná časť z môjho svadobného kompletu, ktorý si môžete pozrieť v predchádzajúcom článku. Už vtedy som spomínala, že som chcela niečo, čo využijem aj neskôr a nezapadne v skrini zbytočne prachom. Po niekoľkých mesiacoch som sa do pôvodne svadobného topu opäť zmestila a s radosťou si ho obliekla. Na záver som už len cez plece prehodila rifľovú Lovely, zobrala mojich chlapov a išli sme hľadať vhodnú fotolokáciu.

Prvotný májový plán bol nakombinovať túto dostrimku ešte počas obdobia, keď som behala s bruškom. Nafotiť sme však stihli len dva outfity a tretí zostal ležať v skrini. Na záver vám teda pridávam fotky dvoch pohodlných tehu outfitov s Lovely dostrimkou. Jeden nohavicový a druhový šatový.

K dostrimke LOVELY RIFĽOVÁ nosím:

1 Košeľa – Vivien Mihalish, Kraťasy, klobúk, šľapky – H&M

2 Šaty – H&M, Tenisky – Superga, Opasok – H&M

3 Top – Katarína Vargová, Nohavice – Forever 21, Tenisky – Superga

4 Nohavice – H&M, Košeľa – Mango, Tenisky – Adidas

5 Šaty – ani srnka netuší, Tenisky – Converse

Kočík – Bebetto

Aktuálne si veľmi frčím na kraťasoch s košeľami rôznych strihov a preto zo všetkých kombinácií je u mňa na prvom mieste tá prvá.

A čo ty? Ktorý outfit ti je najbližší?

Majte krásny augustový deň!

Mimi 🙂