Skip to main content

Šaty, sukne alebo radšej nohavice? Nech obľubujete ktorýkoľvek kúsok oblečenia, dostrimky sa hodia ku všetkému. 

Často mi píšete a pýtate sa, k čomu sa dajú nosiť dostrimky. Rozhodla som sa preto vytvoriť sériu článkov, ako kombinovať naše tašky. Pravidelne vám budem prinášať inšpirácie ako ich nosiť. Až nakoniec zistíte, že dostrimka vo vašom šatníku nemôže chýbať.

Dnes vám ukážem tri rôzne outfity, ktoré majú jednu vec spoločnú. A to našu čiernu klasiku – crossbody dostrimku BODKU ČIERNU, ktorá vyzerá dobre na každej žene. Je malá, praktická a ľahko sa kombinuje. 

Prvá kombinácia je moja najobľúbenejšia. Skladá sa z menčestrových šiat, ktoré som nosila snáď celú jeseň a zimu. Ale to ste si asi na instagrame všimli. K nim som zvolila mamin biely svetrík, ktorý si kedysi sama uštrikovala, čierne pančušky, nadkolienky, čižmičky a nakoniec som pridala dostrimku, ktorá výborne doplnila celý outfit. 

Druhá kombinácia je viac elegantnejšia, priam stvorená do práce či na stretnutia. K výrazným károvaným nohaviciam som zvolila biely svetrík, ktorý môžete pokojne nahradiť košeľou. Pre väčšie pohodlie som si obula tenisky, ale ak to situácia vyžaduje, dajte si lodičky, ktoré tomu dodajú ešte väčší nádych elegancie. No a na záver to stačí oživiť bodkovanou dostrimkou a výrazným náhrdelníkom. 

Posledná kombinácia patrí tiež k favoritom.Vznikla kombináciou jednoduchých kúskov. Sivá midi suknička je láska, páskované tričko nikdy nič nepokazí a k tomu už len červený svetrík s originálnymi gombíkmi. Na koniec stačí pridať, pre dnešný deň slávnu dostrimku, a wualáá, celý outfit je na svete.

Počas chladnejších dní stačí pridať kabátik alebo bundu a môžete ísť do sveta s dostrimkou.  

Na záver ešte taký malý tip ku crossbody dostrimkám. Aby ti vždy držala zatiahnutá, stačí šnúrky zaviazať na mašličku. 

K dostrimke ČIERNA BODKA nosím:

1 Šaty – Vlastná tvorba, Sveter – mamina práca, Topánky – CCC, Nadkolienky – New Yorker, Pančušky – Calzedonia

2 Nohavice – H&M, Sveter – Atmosphere, Náhrdelník – MatildaMakes, Tenisky – Superga

3 Sukňa – Reserved, Tričko – H&M, Svetrík – Shein, Opasok – Lindex, Nadkolienky – New Yorker, Topánky – CCC

Ktorý ouftit sa ti páči najviac? A k čomu by si si čiernu bodku dala ty?

A čoskoro si zoberiem na mušku ďalšiu dostrimku.

Majte pekný dník 

Mimi 🙂