Skip to main content
vysmiata duša mamky + dostrim.sk

Dostrim pomáha ženám, ktorých sa téma duševného zdravia dotkla o čosi viac

,,Zaslúži si lepšiu mamu.” ,,Keď poviem ako sa cítim, určite ma vysmejú.” ,,Neviem čo mám robiť.” ,,Nemám chuť vstať ani z postele.”

Na Slovensku ročne porodí viac ako 45 000 žien. Každá piata môže zažiť prejavy popôrodnej depresie či úzkosti. Bola som jednou z nich. A neznášala som sa za to. Navštíviť psychológa a podeliť sa s ťaživými pocitmi s tými najbližšími, bolo to najlepšie rozhodnutie. Pochopiť moje stavy a myšlienky sa mi podarilo vďaka odbornej pomoci. Dodnes s tým musím pracovať. Ale aspoň viem, že v tom nie som sama a nemám sa za čo hanbiť. Ďakujem za to Katke, ktorá založila jedinečný projekt Vysmiata Duša Mamky.

o.z. Vysmiata Duša Mamky

Projekt Vysmiata Duša Mamky začala svoje aktivity spúštať v roku 2022, práve v týždni Svetového povedomia o duševnom zdraví matiek. Je to informačný zdroj pre všetkých, ktorých sa týka téma popôrodných duševných ťažkostí. Je to hrejivá komunita, ktorá búra pocity osamotenia a hanby. VDM buduje bezpečný priestor na zdieľania žien, ktoré si prechádzajú alebo si prešli náročným začiatkom materstva. Cez pravdivé príbehy žien zreálňuje obraz materstva. Nielen cez online podporné skupiny sa snaží dať nádej všetkým ženám a ich blízkym, že jedného dňa bude lepšie a že vyhľadať pomoc nie je hanba.

Vydumamky.sk
vysmiata duša mamky + dostrim.sk

10% pre o.z. VYDUMAMKY

Vysmiata Duša Mamky financuje svoje aktivity aj vďaka individuálnym darcom, od ktorých dostáva finančné prostriedky. Preto sme sa aj my rozhodli podporiť tento výnimočný projekt a pomáhať tak ženám, ktoré potrebujú nádej, že jedného dňa bude naozaj lepšie.

Pri kúpe šiat SANY pošleme až 10% z predajnej ceny na dobrú vec. Tak neváhaj, poteš seba alebo dušu, ktorú treba rozosmiať. Daruješ tak viac ako si myslíš.

Pomôž aj ty! Veď je to úplne jednoduché. 

Poteš sa kúskom z kolekcie vytvorenej pre VYDUMAMKY

Ľanové šaty SANY
zavinovacie ľanové šaty - dostrim.sk
vysmiata duša mamky + dostrim.sk
vysmiata duša mamky + dostrim.sk
vysmiata duša mamky + dostrim.sk
vysmiata duša mamky + dostrim.sk
Spýtaj sa na šaty SANY