Skip to main content

Walker’s socks

Nízke, vysoké. Biele, čierne, farebné. Kárované, bodkované, páskované, folklórne. S kvietkami, so srdiečkami, zvieratkmi či dokonca s fúzikmi. Dnes je v obchodoch naozaj veľký výber ponožiek. Mám dni, kedy nosím tie, ktoré je najmenej vidno, ale oveľa častejšie siahnem po tých, ktoré udrú do očí každému okoloidúcemu. Naposledy mi do mojej skrine pribudli ponožky z novej valentínskej kolekcie značky Walker’s Premium, ktorá je plná pásikov, bodiek a srdiečok. Ide o kolekciu JA TEBA – TY MŇA, ktorá je inšpirovaná obľúbeným dizajnom našich Dostrimiek.

Mimochodom, tento dizajn vymyslel môj Marek. Mala som po celej izbe rozložené látky a sama som skúšala vytvoriť nové kombinácie. Ale poznáte to, niekedy, keď sa veľmi snažíte, tak nie a nie prísť na niečo zaujímavé. Vtedy do toho vstúpil on a začal prikladať jednotlivé kúsky látok k sebe. Prvá takáto Dostrimka bola kombinovaná so žltým srdiečkom a pásikom. Hneď som vedela, že ulahodí nie len mne, ale aj vám. Časom som žltú vymenila za cyklaménovú, fialovú, červenú, ružovú či tyrkysovú. Práve posledné tri farby zaujali Petra. Peter je mladý chalan, ktorý stojí za celým projektom Walker’s. Dizajn sa mu zapáčil natoľko, že ho chcel mať na svojich ponožkách. Od februára teda môžete nosiť bodky, pásiky a srdiečka aj na svojich nôžkach.

Ponožky Walker’s Premium sú vyrábané spoločnosťou TATRASVIT a vznikajú priamo pod Vysokými Tatrami s viac ako 80. ročnou tradíciou. Kvalita, najlepší materiál a výsledný vzhľad ponožiek je u nich na prvom mieste. V ich portfóliu si určite každý nájde tie, ktorým nejde odolať. Okrem zaľúbenej kolekcie, majú v ponuke aj retro ponožky s farebnou nostalgiou. Ponožky, s ktorými môžete objaviť v sebe bojovníka a nebudete sa báť žiadnej výzvy. Ponožky s rýdzo slovenským dizajnom. Taktiež si prídu na svoje galantní muži a pravé dámy, ktorí chcú životom kráčať štýlovo a sofistikovane. Určite nakuknite do ich obchodu a zamilujete si ich tak, ako ja, keď ich projekt vyšiel na svetlo sveta.

Február a Valentín

Február je mesiac čoho? Lásky? Prečo? Lebo je Valentín?

Nie som ten typ človeka, ktorý v tento deň vyžaduje väčšie prejavy lásky, honosné kytice, slávnostné večere. Na lásku a všetko, čo k nej patrí je čas kedykoľvek. V pondelok, stredu či v nedeľu. Vo februári, apríli, ale aj septembri. 14. februára, ale aj 25. apríla. Nechcem tým ale povedať, že Valentín odcudzujem. Iba to, že ja ho nepotrebujem. Ak mám svoju lásku potešiť, urobím to, keď to urobiť chcem. Keď vidím a viem, že ho niečo trápi a potrebuje väčšiu pozornosť ako inokedy. Kvietok, pozvanie na (nie príliš sladký) koláčik alebo iné prekvapenie dostanem radšej nečakane. Každý deň si užívame spoločne strávené chvíle. Nezáleží na tom, či sedíme na spoločnej večeri, leňošíme na posteli, alebo sa trápime pri pravidlenom prepletaní nôh, ktoré voláme behaním. Láska je u nás súčasťou každodenného života. Láska je, keď si môžeme vychutnávať jeden druhého. A preto máme ,,Valentín” oveľa častejšie ako len jeden deň v roku.

Pre mňa je február mesiac plný zážitkov, spoločných chvíľ s rodinou i priateľmi. Oslavujú sa narodeniny – jedny, druhé, tretie. Už niekoľko rokov chodíme pravidelne na víkendovú lyžovačku. Tentokrát sa ňu obzvlášť teším, pretože sa chystám po 10 rokoch opäť skúsiť lyže, ktoré som kedysi vymenila za snowboard. Dúfam teda, že som nezabudla na nich stáť.  A v neposlednom rade začína v škole letný semester, čo nie je zrovna tá najoptimistickejšia správa. Február sa mi skončí vždy veľmi rýchlo a vôbec mi to neprekáža, nakoľko mám oveľa radšej teplé ročné obdobia a marec by mal priniesť postupné otepľovanie, slniečko a snežienky.

Pozrite si našu valentínsku Ja teba ty mňa edíciu.

TY MŇA

JA TEBA

dostrim a sweetladylollipop

Klasik JA TEBA

Klasik TY MŇA

A čo Vy a Valentín?

O nádherné fotografie sa postaral Vladimír Vojtela
Model – zaľúbenci Ivanka Petrušová a Peter Antal

Užívajte láskyplný február

Mimi 🙂